00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Сигнум плус

  • Опис на компанијата:Сигнум плус изработува секаков вид на знамиња. -Знамињата се изработуваат од различни матријали во зависност од намената на знамето. -Знамиња за канцелариска употреба се изработуваат од материјал сатен. -А знамињата за надворешна уптреба од материјал шармес. -Спортските клубови и организации не би биле тоа што се без нивните препознатливи знамиња и дресови,а тука се и верните навивачи со знамиња,транспаренти и мотки.А ние сме тука да го добијат најдоброто. Сигнум плус принта и: -Чаши -Капи -Маици -Бизнис картички -Фризби -Пенкала -Запалки -Приврзоци -Чадори -Mouse pad -Сложувалки -Перници -Часовници -Торби -PVC реклами -Флаери -Беџови Сигнум Плус нуди графичко решение за реализација на вашите идеи. Уживајте во дизајнот, квалитетот и боите. Од идеја до принт!
  • Име на контакт лице:Сигнум плус
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 82
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:075331295

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи20
Член од21 Мар, 2019
Последна промена10:19:49 , 19 Дек, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка