00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ВЕЗЕЊЕ Капи

10%заштеда

ВЕЗЕЊЕ Капи

Цената е со вклучен ДДВ
210 ден. 189 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Везење на маици,веземе сите типови на маици.Како и дуксери,блузи.Можност за везење во 15 бои.Маиците кои ги имаме на лагер се Македонско производство.Везовите ги подготвуваа најдобриот дизајнер за подготовки на везови.Маиците се везат нај современа машина за везење со што се добива врвен квалитет.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Сигнум плус
 • Гаранција:3 години
 • Цена на големо без ДДВ:250 ден.
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Сигнум плус

  • Опис на компанијата:Сигнум плус изработува секаков вид на знамиња. -Знамињата се изработуваат од различни матријали во зависност од намената на знамето. -Знамиња за канцелариска употреба се изработуваат од материјал сатен. -А знамињата за надворешна уптреба од материјал шармес. -Спортските клубови и организации не би биле тоа што се без нивните препознатливи знамиња и дресови,а тука се и верните навивачи со знамиња,транспаренти и мотки.А ние сме тука да го добијат најдоброто. Сигнум плус принта и: -Чаши -Капи -Маици -Бизнис картички -Фризби -Пенкала -Запалки -Приврзоци -Чадори -Mouse pad -Сложувалки -Перници -Часовници -Торби -PVC реклами -Флаери -Беџови Сигнум Плус нуди графичко решение за реализација на вашите идеи. Уживајте во дизајнот, квалитетот и боите. Од идеја до принт!
  • Име на контакт лице:Сигнум плус
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 82
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:075331295
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:250 ден. 225 ден.

  ВЕЗЕЊЕ Маици

  Цена со ДДВ:100 ден.

  ВЕЗЕЊЕ НА АМБЛЕМИ
  075331295

  корисничка поддршка