00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пелерина

25%заштеда

Пелерина

Цената е со вклучен ДДВ
1.350 ден. 1.000 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Пелерина. Состав - 80% акрил и 20% полиамид. Боја - крем,сива, темно сина. Големини - S-XXL. При нарачка одберете големина.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Антигона
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Антигона

  • Име на контакт лице:Antigona
  • Адреса:с.Брвеница
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:070224940
  • Факс #:044 455803
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:700 ден.

  Женски џемпер

  Цена со ДДВ:700 ден.

  Женски џемпер

  50%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 500 ден.

  Женски џемпер

  Цена со ДДВ:600 ден.

  Машки џемпер

  Цена со ДДВ:400 ден.

  Машки елек

  Цена со ДДВ:1.500 ден.

  Машки џемпер
  070224940

  корисничка поддршка