00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Женски џемпер

Женски џемпер

Цената е со вклучен ДДВ
700 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Женски џемпер. Состав - 50% памук и 50% акрил. Боја - црна, тегет, сива и темно плава. Големина - од 38 до 48. При нарачка одберете боја и големина.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Антигона
 • профил на компанијата

  Антигона

  • Име на контакт лице:Antigona
  • Адреса:с.Брвеница
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:070224940
  • Факс #:044 455803
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:700 ден.

  Женски џемпер

  Цена со ДДВ:600 ден.

  Машки џемпер

  Цена со ДДВ:1.500 ден.

  Машки џемпер

  Цена со ДДВ:700 ден.

  Женски џемпер

  50%заштеда
  Цена со ДДВ:1.000 ден. 500 ден.

  Женски џемпер

  Цена со ДДВ:700 ден.

  Женски џемпер
  070224940

  корисничка поддршка