00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Машки џемпер

Машки џемпер

Цената е со вклучен ДДВ
1.500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Машки џемпер полиција. Состав - 30% волна и 70% акрил. Боја - тегет. Големини - од 48 до 58. При нарачка одберете големина.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Антигона
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Антигона

  • Име на контакт лице:Antigona
  • Адреса:с.Брвеница
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:070224940
  • Факс #:044 455803
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:600 ден.

  Машки џемпер

  Цена со ДДВ:700 ден.

  Женски џемпер

  Цена со ДДВ:700 ден.

  Женски џемпер

  Цена со ДДВ:400 ден.

  Машки елек

  Цена со ДДВ:700 ден.

  Женски џемпер

  Цена со ДДВ:700 ден.

  Женски џемпер
  070224940

  корисничка поддршка