00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar SAA 3001 – Аспиратор so 2 вреќи


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Проток на воздух: 3910 m³/h
  Максимлен подпритисок: 1950 Pa
  Јачина на мотор: 2.2kW
  Напојување: 230 V
  Технички спецификации:
  Должина: 1450 mm
  Ширина: 800 mm
  Висина: 2000 mm

  Yugoimex-promo
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:27.220 ден.

  Holzstar SAA 2001 – Аспиратор

  Цена со ДДВ:27.220 ден.

  Holzstar SAA 2003 – Аспиратор

  Цена со ДДВ:12.340 ден.

  Holzstar SAA 902- Аспиратор

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:376.500 ден. 319.385 ден.

  Заштеди и опреми ја твојата работил ...

  Цена со ДДВ:41.630 ден.

  Holzkraft ASA 1901 – Аспиратор

  Цена со ДДВ:102.350 ден.

  Holzkraft ASA 203 – Аспиратор
  022650251

  корисничка поддршка