00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Holzstar HBS 361-2 Бансек

Holzstar HBS 361-2 Бансек

Цената е со вклучен ДДВ
56.980 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Технички спецификации:
  Максимална висина на сек под 90 °: 225 mm
  Максимална висина на сек под 45 °: 145 mm
  Максимална ширина на сек со граничник : 255 mm
  Максимална ширина на сек без граничник : 340 mm
  Јачина на мотор: 1.1 kW
  Напојување:230 V
  Фрекфенција: 50 Hz
  Димензии:
  Должина: 870 mm
  Ширина: 690 mm
  Висина: 1715 mm
  Тежина: 76 kg

  kampanja-yugoimpex

 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:44.330 ден.

  Holzstar HBS 321-2 Бансек

  Цена со ДДВ:27.590 ден.

  Holzstar HBS 261-2 Бансек

  Цена со ДДВ:17.670 ден.

  Holzstar HBS 231-1 Бансек

  Цена со ДДВ:14.270 ден.

  Мобилна Бансек Пила

  Цена со ДДВ:244.900 ден.

  Holzstar HBS 703 - Бансек

  Цена со ДДВ:105.340 ден.

  Бансек Holzstar HBS 400
  022650251

  корисничка поддршка