00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мобилна Бансек Пила

Мобилна Бансек Пила

Цената е со вклучен ДДВ
14.270 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Optimum Quantum SQ-V10 мобилна бансек пила

  Технички спецификации:
  ✔️1.1 kW мотор
  ✔️Сек под 0° макс- 127 mm
  ✔️Сек под 45 макс- 40х120mm
  ✔️Брзина од 42-144 m/min
  ✔️Должина на пила 1140mm
  ✔️Ширина на пила 13mm
  ✔️Дебелина на пила 0.65mm
  Вклучено во цената:
  ✔️Транспортна кутија
  ✔️Пила 10-14Z ZpZ M42

  HBS-Holzstar-Yugoimpex
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:44.330 ден.

  Holzstar HBS 321-2 Бансек

  Цена со ДДВ:56.980 ден.

  Holzstar HBS 361-2 Бансек

  Цена со ДДВ:17.670 ден.

  Holzstar HBS 231-1 Бансек

  Цена со ДДВ:27.590 ден.

  Holzstar HBS 261-2 Бансек

  Цена со ДДВ:244.900 ден.

  Holzstar HBS 703 - Бансек

  Цена со ДДВ:105.340 ден.

  Бансек Holzstar HBS 400
  022650251

  корисничка поддршка