00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Daikin прочистувач на воздух -MC55W


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ДОМ БЕЗ АЛЕРГЕНИ СО DAIKIN ПРОЧИСТУВАЧИ НА ВОЗДУХ
  Нов модел со компактен дизајн: MC55W

  - Чист воздух благодарение на плазма јонизаторот и Flash
  - Streamer технологијата
  - Ефикасен HEPA филтер за ситните честички на прашина
  - Моќно вшмукување на воздух и тивок режим на работа
  - Нов стилски и компактен дизајн
  - Без потреба за менување на филтерот до 10 години

  Daikin прочистувачите на воздух ефикасно ги острануваат алергените, бактериите и вирусите. Дополнително, го отстрануваат чадот од цигари и непријатниот мирис.
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Милмарк инженеринг

  • Опис на компанијата:Милмарк инженеринг е овластен дилер на Daikin, Viessman и Actionclima во Македонија. Услуги: - Вентилација и климатизација(HVAC системи) - Опрема за греење, вентилација и климатизација - Проектирање и изведба на инсталации за греење - Одржување и сервис на опремата за греење, вентилација и климатизација - Испорака и монтажа Производи: - Алуминиумски лим во ролна и профили со висок квалитет - Котли на цврсто гориво - Вентилатори - Чилери - Клима комори - Вентил конвектори - Сплит клима уреди-инвертер СЕКОГАШ КОГА Е НАЈПОТРЕБНО - МИЛМАРК ИНЖЕНЕРИНГ!
  • Име на контакт лице:Горан
  • Адреса:М.Т.Гологанов 64-а лок.10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 358991
  • Телефон #:075 311631
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:27.049 ден. 21.639 ден.

  Daikin прочистувач на воздух -MC55W

  Цена со ДДВ:33.900 ден.

  Прочистувач на воздух MC55W
  075311631

  корисничка поддршка