00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Daikin Прочистувач на воздух MCК55W

15%заштеда

Daikin Прочистувач на воздух MCК55W

Цената е со вклучен ДДВ
33.900 ден. 28.800 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Прочистувач на воздух Daikin, модел MCK 75JVM.
  • Еден уред со две функции: овлажување и прочистување на воздухот. Ефикасен одстранувач на алергените (на пример полен, грињи, прашина и сл.) бактерии и вируси.
  Уредот има и силен деодорирачки ефект; ефикасен одстранувањ на дим од цигари, а останатите мириси ги разградува.
  Брзо ги собира честичките присутни во воздухот и ги разградува. Неговата речиси нечујна работа го чини идеален за работа во ноќна тишина.
  • 6 слоен систем на филтри
  • 7 хармоника филтри (еден за непосредна употреба и 6 резервни)
  • Соодветно за простории до 46 m² • Ултра тивка работа: 17 dB(A)
  • Едноставно одржување, лесно чистење.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Милмарк инженеринг

  • Опис на компанијата:Милмарк инженеринг е овластен дилер на Daikin, Viessman и Actionclima во Македонија. Услуги: - Вентилација и климатизација(HVAC системи) - Опрема за греење, вентилација и климатизација - Проектирање и изведба на инсталации за греење - Одржување и сервис на опремата за греење, вентилација и климатизација - Испорака и монтажа Производи: - Алуминиумски лим во ролна и профили со висок квалитет - Котли на цврсто гориво - Вентилатори - Чилери - Клима комори - Вентил конвектори - Сплит клима уреди-инвертер СЕКОГАШ КОГА Е НАЈПОТРЕБНО - МИЛМАРК ИНЖЕНЕРИНГ!
  • Име на контакт лице:Горан
  • Адреса:М.Т.Гологанов 64-а лок.10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 358991
  • Телефон #:075 311631
  • Локација на мапа:Прикажи  075311631

  корисничка поддршка