00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клипни компресорски станици Trudbenik Doboj


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Клипни компресорски станици, со следните карактеристики: ел. мотор од 2,2 do 90kW; капацитет од 225 до 12 m3/min;притисок 10до 15 bar. Гаранција на компресорите е 1 година. Клипни маслени копресори
  Резервни делови на лагер оргинални Trudbenik.
 • Категорија:Компресори
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Дил Ком
 • профил на компанијата

  Дил Ком

  • Опис на компанијата:“Дил Ком” ДООЕЛ е специјализирана компанија која се бави со компримиран воздух како заокружен технолошки процес –производство третман дистрибуција и користење. Нашата палета на производи се состои од продажба и сервис на компресори.
  • Име на контакт лице:Димитрија
  • Адреса:Јоска Јорданоски 65
  • Поштенски број:7500
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:078/357730
  • Локација на мапа:Прикажи  078357730

  корисничка поддршка