00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Дил Ком

  • Опис на компанијата:“Дил Ком” ДООЕЛ е специјализирана компанија која се бави со компримиран воздух како заокружен технолошки процес –производство третман дистрибуција и користење. Нашата палета на производи се состои од продажба и сервис на компресори.
  • Име на контакт лице:Димитрија
  • Адреса:Јоска Јорданоски 65
  • Поштенски број:7500
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:078/357730
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи26
Член од03 Окт, 2013
Последна промена09:11:47 , 22 Јан, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка