00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Компресорски станици Tamsan


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Компресорски станици , со слединте карактеристики:ел. мотор од 4 do 250kW; капацитет од 0,55 до 43.5 m3/min;притисок 7 до 13 bar;ранг со регулација на брзина(ИНВЕРТОР). Гаранција на компресорите е 2 години. Завојни маслени копресори изработени по најнова технологија со Германска завоен елемент. Сите компресори се опремени со дисплеј за регулирање и следење на работата
 • Категорија:Компресори
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Дил Ком
 • профил на компанијата

  Дил Ком

  • Опис на компанијата:“Дил Ком” ДООЕЛ е специјализирана компанија која се бави со компримиран воздух како заокружен технолошки процес –производство третман дистрибуција и користење. Нашата палета на производи се состои од продажба и сервис на компресори.
  • Име на контакт лице:Димитрија
  • Адреса:Јоска Јорданоски 65
  • Поштенски број:7500
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:078/357730
  • Локација на мапа:Прикажи  078357730

  корисничка поддршка