00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Aircraft Handy Silence 221 OF E

Aircraft Handy Silence 221 OF E

Цената е со вклучен ДДВ
11.630 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Лесно пренослив компресор одличен за употреба на терен за универзална употреба.
  Aircraft Handy Silence 221 OF E не користи масло и овозможува долготрајна употреба на пневматскиот алат.
  Резервоар од 6 литри
  Максимален притисок 8 бари
  Капацитет на полнење 90l/min.
  1.0 кW мотор
  WDS компресорски систем
  Без дотур на масло
  Тежина 16 кг

  mashini-yugoimpex
 • Категорија:Компресори
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Југоимпекс
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Југоимпекс

  • Опис на компанијата:Целосна опрема за преработка на дрво и производство на мебел. Генерални застапници за Blum оков. Ексклузивни застапници за Македонија, Косово и Албанија на реномираните производители за машини за преработка на дрво и дрвени материјали: Weinig, Holzher, Vitap, Paoloni, Giardina, Greda, Holzkraft, Holzstar. Ексклузивни застапници за Leitz алати, Al-Ko aспиратори.
  • Име на контакт лице:Иво Попов
  • Адреса:Ул. Качанички пат бр. 256 Индустриска зона Визбегово
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070271368
  • Телефон #:022650251
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:13.830 ден.

  Mobilboy Silence 241/24 OF E

  Цена со ДДВ:10.905 ден.

  Aircraft Mobilboy 186 OF E Компресо ...

  Цена со ДДВ:9.440 ден.

  AIRBOY 131 OF E

  Цена со ДДВ:13.830 ден.

  Aircraft AIRBOY SILENCE 221 OF E К ...
  022650251

  корисничка поддршка