00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Соба Плакар - SDI плакари


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Соба плакар со огромен простор и соба во која ќе имате доволен простор за движење може да се инсталира во било која соба користејќи независни лизгачки врати од палетата на СДИ. Зголемете ја корисно вредноста на секоја соба или плакар со СДИ.
 • Достапност:По нарачка
 • профил на компанијата

  СДИ Американски плакари

  • Опис на компанијата:Влезете во светот на современото живеење преку многубројните индивидуални можности што ви ги нудат SDI американските плакари со лизгачки врати и SDI програмата на мебел по порачка.
  • Име на контакт лице:Марија
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 127
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3079200
  • Локација на мапа:Прикажи  023079200

  корисничка поддршка