00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

СДИ Американски плакари

  • Опис на компанијата:Влезете во светот на современото живеење преку многубројните индивидуални можности што ви ги нудат SDI американските плакари со лизгачки врати и SDI програмата на мебел по порачка.
  • Име на контакт лице:Марија
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 127
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3079200
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот62.50%
Број на производи11
Член од29 Мар, 2013
Последна промена13:20:34 , 14 Мар, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка