00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

СДИ Американски Плакари-Арт Дизајн

 • Опис на компанијата:Арт дизајн-СДИ е компанија која постои веќе 17г. на пазарот во Р.Македонија, и нуди комплетни ентериерни решенија и изведба на мебел по мерка. СДИ плакари е брендот кој нуди плакари со лизгачки врати по мерка со догогодишна гаранција и сертифицирани материјали. Тимот на искусни Архитекти ви стои секогаш на располагање.
 • Име на контакт лице:Лиљана Деловска
 • Адреса:ул. 11-ти Октомври бр.86 лок.7
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:070 341 226
 • Телефон #:02/ 32 33 077
 • Факс #:02/ 32 33 077
 • Година на регистрација:2001
 • Број на вработени:4
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот81.25%
Број на производи4
Член од26 Мар, 2013
Последна промена13:53:19 , 14 Мар, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка