00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Кујна

Кујна

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Кујна и трпезариска маса изработени од медијапан со висок сјај.
 • Категорија:Мебел по нарачка
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:Хит Дизајн
 • Земја на потекло:Македонија
 • профил на компанијата

  Хит Дизајн

  • Опис на компанијата:ХИТ ДИЗАЈН ДОО со седиште во Делчево, е компанија за производство на широк асортиман мебел од плочест материјал, која веќе 20 години успешно функционира на македонскиот пазар. Ние Ви нудиме идејно решение и комплетно опремување на вашиот дом, мебел по нарачка за вашите потреби,бесплатен превоз и бесплатна монтажа.
  • Име на контакт лице:Сузана Павловска
  • Адреса:Маршал Тито 164
  • Поштенски број:2320
  • Град:Делчево , Македонија
  • Телефон #:033413745
  • Факс #:033
  • Локација на мапа:Прикажи
  10%заштеда
  Цена со ДДВ:27.000 ден. 24.300 ден.

  Клуб маса Кожурче

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:28.520 ден. 24.242 ден.

  Комода АНДРИЈАНА

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:28.520 ден. 24.242 ден.

  Комода АНДРИЈАНА
  033413745

  корисничка поддршка