00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Хит Дизајн

  • Опис на компанијата:ХИТ ДИЗАЈН ДОО со седиште во Делчево, е компанија за производство на широк асортиман мебел од плочест материјал, која веќе 20 години успешно функционира на македонскиот пазар. Ние Ви нудиме идејно решение и комплетно опремување на вашиот дом, мебел по нарачка за вашите потреби,бесплатен превоз и бесплатна монтажа.
  • Име на контакт лице:Сузана Павловска
  • Адреса:Маршал Тито 164
  • Поштенски број:2320
  • Град:Делчево , Македонија
  • Телефон #:033413745
  • Факс #:033
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи2
Член од27 Авг, 2013
Последна промена01:17:41 , 30 Авг, 2013
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка