00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Карбокси терапија


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дерматолошка ординација Дерма Сана-Дермика ви нуди карбокси терапија
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Дерма Сана Дермика

  • Опис на компанијата:Приватна специјалистичка ординација по дерматовенерологa дава услуги од типот: прегледи на кожа, коса, нокти, венеролошки прегледи, терапија на акни,лузни од акни идеуги типови, лекуванје на изгореници,козметски третмани,акупунктура, фототерапија со ласер, Увб лампа за псоријаза, витилиго, екцеми, атопиц дерматитиси,хемиски пилинзи, филери и др.
  • Име на контакт лице:Гордана
  • Адреса:Орце Николов 29/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076/407771
  • Телефон #:023223205
  • Локација на мапа:Прикажи  023223205

  корисничка поддршка