00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Дерма Сана Дермика

  • Опис на компанијата:Приватна специјалистичка ординација по дерматовенерологa дава услуги од типот: прегледи на кожа, коса, нокти, венеролошки прегледи, терапија на акни,лузни од акни идеуги типови, лекуванје на изгореници,козметски третмани,акупунктура, фототерапија со ласер, Увб лампа за псоријаза, витилиго, екцеми, атопиц дерматитиси,хемиски пилинзи, филери и др.
  • Име на контакт лице:Гордана
  • Адреса:Орце Николов 29/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076/407771
  • Телефон #:023223205
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи12
Член од19 Дек, 2013
Последна промена13:08:02 , 25 Апр, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка