00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Хемиски пилинг


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Дерматолошка ординација ДермаСана-Дермика ви нуди третмани со хемиски пилинг. Хемискиот пилинг е најнов метод за подмладување на кожа и третирање на некои кожни состојби кои претставуваат естетски и здраствен проблем.
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Дерма Сана Дермика

  • Опис на компанијата:Приватна специјалистичка ординација по дерматовенерологa дава услуги од типот: прегледи на кожа, коса, нокти, венеролошки прегледи, терапија на акни,лузни од акни идеуги типови, лекуванје на изгореници,козметски третмани,акупунктура, фототерапија со ласер, Увб лампа за псоријаза, витилиго, екцеми, атопиц дерматитиси,хемиски пилинзи, филери и др.
  • Име на контакт лице:Гордана
  • Адреса:Орце Николов 29/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076/407771
  • Телефон #:023223205
  • Локација на мапа:Прикажи  023223205

  корисничка поддршка