00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Масажи

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
40%заштеда
Цена со ДДВ:2.000 ден. 1.200 ден.

Антистрес масажа на цело тело за дв ...

Цена со ДДВ:1.450 ден.

Масажа со врели камења

Цена со ДДВ:198 ден.

SLC Good Night Essential Oil

Цена со ДДВ:1.150 ден.

Анти стрес масажа

Цена со ДДВ:198 ден.

SLC Relaxation Essential Oil

Цена со ДДВ:198 ден.

SLC Stress relief Essential Oil

Цена со ДДВ:600 ден.

Масажа на грб

33%заштеда
33%заштеда
Цена со ДДВ:1.194 ден. 800 ден.

РЕЛАКС МАСАЖА НА ЦЕЛОТО ТЕЛО

Цена со ДДВ:1.000 ден.

Масажи за трудници

Цена со ДДВ:1.200 ден.

„Hot stone“ масажи

Цена со ДДВ:600 ден.

Масажа за деца

Цена со ДДВ:300 ден.

Кинезиотејпинг


следна
Страна 1 од 2, вкупно 32 производи
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка