00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Пакет од 10 третмани за боди врапинг

33%заштеда

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:БОДИ ВРАПИНГ:
  всушност преставува топење на вишокот токсини на поединечни делови на телото.
  Се нанесува крема која што загрева се завиткува во најлонска фолија при што телото се поти.
  На тој начин се исфрлаат отровите од организмот и се согоруваат 800 калории од еден третман од 40 мин.
  Ние како БЛИСС ви препорачуваме 10 третмани за одлична пакет цена која изнесува 6000 ден.
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Блисс Бјути Центар & Спа

  • Опис на компанијата:Најмодерна линија на спа центри, разубавување, козметика, слабеење и фитнес.
  • Име на контакт лице:Блисс Бјути Центар & Спа
  • Адреса:Илинденска 208
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:070 892777
  • Телефон #:044 456999  044456999

  корисничка поддршка