00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

HQ toner for HP LJ Pro M402/M426 black (3.1k) CF226A


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:CF226A HP LJ PRO M402 CARTR BLACK ST 3100pages
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Аполо
 • Земја на потекло:Кина
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Аполо

  • Опис на компанијата:АПОЛО ДООЕЛ СКОПЈЕ – КОГА ТИ ТРЕБА ТОНЕР! Компанијата која е основана во 1999 г. својот фокус го има во продажбата на принтери и принтерски потрошни материјали. Увезуваме и дистрибуираме принтери како и оригинални и комптибилни тонери, кертриџи, рибони, драмови, резервни делови. Ги покриваме сите брендови како HP, Xerox, Lexmark, Samsung, Canon, Epson, Brother, KonicaMinolta, OKI, Panasonic, Kyocera, Dell …Во нашето портфолио ќе најдете материјали за полнење и рециклирање на празните касети, LED светилки. Од неодамна започнаваме со увоз и дистрибуција на CAT мобилни телефони препознатливи по својата издржливост и трајност. Дел од прозиводите можете да ги видите претставени на овој сајт, а повеќето наши производи можат да се видат на www.mojtoner.mk.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:Никола Парапунов 27, лам.3, стан 5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 (0)75 305965
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3092958
  • Факс #:02 3092958
  • Година на регистрација:1999
  • Број на вработени:14
  • Годишна продажба:60000000
  • Процент на извоз:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.260 ден.

  HQ toner for HP LJ Pro M15/M15n/M16 ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:530 ден. 477 ден.

  Utax toner for HP LJ Pro M12A/NW/M2 ...

  Цена со ДДВ:430 ден.

  HQ toner for HP P1102/P1005/1006/P1 ...

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:480 ден. 432 ден.

  Anpoll компатибилен тонер за HP1010 ...
  023092958

  корисничка поддршка