00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Аполо

 • Опис на компанијата:АПОЛО ДООЕЛ СКОПЈЕ – КОГА ТИ ТРЕБА ТОНЕР! Компанијата која е основана во 1999 г. својот фокус го има во продажбата на принтери и принтерски потрошни материјали. Увезуваме и дистрибуираме принтери како и оригинални и комптибилни тонери, кертриџи, рибони, драмови, резервни делови. Ги покриваме сите брендови како HP, Xerox, Lexmark, Samsung, Canon, Epson, Brother, KonicaMinolta, OKI, Panasonic, Kyocera, Dell …Во нашето портфолио ќе најдете материјали за полнење и рециклирање на празните касети, LED светилки. Од неодамна започнаваме со увоз и дистрибуција на CAT мобилни телефони препознатливи по својата издржливост и трајност. Дел од прозиводите можете да ги видите претставени на овој сајт, а повеќето наши производи можат да се видат на www.mojtoner.mk.
 • Име на контакт лице:Александар
 • Адреса:Никола Парапунов 27, лам.3, стан 5
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:00 389 (0)75 305965
 • Телефон #:00 389 (0) 2 3092958
 • Факс #:02 3092958
 • Година на регистрација:1999
 • Број на вработени:14
 • Годишна продажба:60000000
 • Процент на извоз:5
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот93.75%
Ја следат1
Број на производи102
Член од03 Авг, 2011
Последна промена09:28:40 , 15 Авг, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка