00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Anpoll тонер за Samsung ML-1660/1665/SCX3200/3217 (1.5k.) MLTD1042S


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Anpoll тонер за Samsung ML-1660/1665/SCX3200/3217 (1.5k.) MLTD1042S
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Аполо
 • Земја на потекло:Кина
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Аполо

  • Опис на компанијата:АПОЛО ДООЕЛ СКОПЈЕ – КОГА ТИ ТРЕБА ТОНЕР! Компанијата која е основана во 1999 г. својот фокус го има во продажбата на принтери и принтерски потрошни материјали. Увезуваме и дистрибуираме принтери како и оригинални и комптибилни тонери, кертриџи, рибони, драмови, резервни делови. Ги покриваме сите брендови како HP, Xerox, Lexmark, Samsung, Canon, Epson, Brother, KonicaMinolta, OKI, Panasonic, Kyocera, Dell …Во нашето портфолио ќе најдете материјали за полнење и рециклирање на празните касети, LED светилки. Од неодамна започнаваме со увоз и дистрибуција на CAT мобилни телефони препознатливи по својата издржливост и трајност. Дел од прозиводите можете да ги видите претставени на овој сајт, а повеќето наши производи можат да се видат на www.mojtoner.mk.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:Никола Парапунов 27, лам.3, стан 5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 (0)75 305965
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3092958
  • Факс #:02 3092958
  • Година на регистрација:1999
  • Број на вработени:14
  • Годишна продажба:60000000
  • Процент на извоз:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.650 ден.

  Тонер

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:650 ден. 520 ден.

  ТОНЕР SAMSUNG MLT-D1042S
  023092958

  корисничка поддршка