00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Скенер DR-C225 II / 225W II


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Feeder capacity: 30 sheets
  Speed: up to 25ppm / 50ipm
  Up to 600 dpi in scanning resolution
 • Категорија:Скенери
 • Продавач:Копир плус
 • профил на компанијата

  Копир плус

  • Опис на компанијата:Копир плус занимава со продажба и сервисирање на фотокопири и принтери, како и увоз и производство на тонери и кертриџи за копири и принтери. Во нашиот богат асортиман го сочинуваат: - Печатари - Скенери - Проектори - Репарирани Уреди - Оригинални Тонери - Оригинални Мастила Кертриџи - Компатибилни Тонери - Компатибилни Кертриџи - Хартија - Канцелариски Матерјали - Сервис - Изнајмување На Уреди Покажана способност за градење и одржување силни односи со клиентите и врвна услуга за клиентите, не прави едни од најдобирите во оваа индрустрија. Нашиот тим секогаш е подготвен за одговарањер на вашите прашања и за решавање проблеми. За сите прашања и информации контактирајте не на 02 3217599, ви стоиме на располагање.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02 3217599  023217599

  корисничка поддршка