00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Копир плус

  • Опис на компанијата:Копир плус занимава со продажба и сервисирање на фотокопири и принтери, како и увоз и производство на тонери и кертриџи за копири и принтери. Во нашиот богат асортиман го сочинуваат: - Печатари - Скенери - Проектори - Репарирани Уреди - Оригинални Тонери - Оригинални Мастила Кертриџи - Компатибилни Тонери - Компатибилни Кертриџи - Хартија - Канцелариски Матерјали - Сервис - Изнајмување На Уреди Покажана способност за градење и одржување силни односи со клиентите и врвна услуга за клиентите, не прави едни од најдобирите во оваа индрустрија. Нашиот тим секогаш е подготвен за одговарањер на вашите прашања и за решавање проблеми. За сите прашања и информации контактирајте не на 02 3217599, ви стоиме на располагање.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02 3217599

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот50.00%
Број на производи4
Член од07 Јун, 2024
Последна промена13:04:02 , 07 Јун, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка