00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Омниа

  • Опис на компанијата:локација: Тафталиџе 1-карши сервис Горење
  • Име на контакт лице:Александар Трајковски
  • Адреса:бул.Партизански Одреди 111; Тафталиџе 1-карши сервис Горење
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023061192
  • Факс #:023061192

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Ја следат3
Следи2
Број на производи312
Член од01 Мар, 2012
Последна промена13:02:02 , 16 Јул, 2015
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка