00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

HP printer monochrome LJ M15a A4 W2G50A


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:HP LaserJet Pro M15a Printer

  Printing specifications
  Print technology Laser
  Speed Black (normal, A4): Up to 18ppm
  First page out Black (A4, ready): As fast as 8.4 seconds;
  Print resolution (best) Up to 600 x 600 x 1 dpi
  Maximum print area (metric) 216 x 297 mm
  Monthly duty cycle Up to 8,000 pages

  Connectivity
  Ports Hi-Speed USB 2.0 port
  Wireless capability No

  Memory
  Memory 8 MB

  Paper handling
  Input capacity Up to 150 sheets
  Output capacity Up to 100 sheets
  Media sizes supported (metric) A4; A5; A6; Envelopes (C5, DL); Custom

 • Категорија:Принтери
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Аполо
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Аполо

  • Опис на компанијата:АПОЛО ДООЕЛ СКОПЈЕ – КОГА ТИ ТРЕБА ТОНЕР! Компанијата која е основана во 1999 г. својот фокус го има во продажбата на принтери и принтерски потрошни материјали. Увезуваме и дистрибуираме принтери како и оригинални и комптибилни тонери, кертриџи, рибони, драмови, резервни делови. Ги покриваме сите брендови како HP, Xerox, Lexmark, Samsung, Canon, Epson, Brother, KonicaMinolta, OKI, Panasonic, Kyocera, Dell …Во нашето портфолио ќе најдете материјали за полнење и рециклирање на празните касети, LED светилки. Од неодамна започнаваме со увоз и дистрибуција на CAT мобилни телефони препознатливи по својата издржливост и трајност. Дел од прозиводите можете да ги видите претставени на овој сајт, а повеќето наши производи можат да се видат на www.mojtoner.mk.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:Никола Парапунов 27, лам.3, стан 5
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 (0)75 305965
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3092958
  • Факс #:02 3092958
  • Година на регистрација:1999
  • Број на вработени:14
  • Годишна продажба:60000000
  • Процент на извоз:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.790 ден.

  Принтер HP Deskjet Ink Advantage 25 ...

  Цена со ДДВ:4.669 ден.

  Принтер HP LaserJet Pro P1102 (CE65 ...

  Цена со ДДВ:3.590 ден.

  Мултифункциски инк-џет Epson Stylus ...
  023092958

  корисничка поддршка