00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ДРЖАЧ ЗА СЕЛОТЕЈП


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:ДРЖАЧ ЗА СЕЛОТЕЈП ТРАКИ СО МАЛИ ДИМЕНЗИИ 15Х33
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Мит-ком офис
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Мит-ком офис

  • Опис на компанијата:Мит-ком Офис е компанија за трговија на големо со канцелариски материјали, селотејп, царински обрасци, печатарски услуги и сл. Исто така и трговија на мало со храна и пијалоци.
  • Име на контакт лице:Виолета Велковска
  • Адреса:бул. Борис Трајковски 7 бр.56
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 266 572
  • Телефон #:00 389 (0)2 3110 240
  • Факс #:00 389 (0)2 3126 955
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:200 ден.

  Држач за селотејп

  Цена со ДДВ:15 ден.

  Селотејп

  Цена со ДДВ:175 ден.

  Биро Сет
  023110240

  корисничка поддршка