00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Мит-ком офис

  • Опис на компанијата:Мит-ком Офис е компанија за трговија на големо со канцелариски материјали, селотејп, царински обрасци, печатарски услуги и сл. Исто така и трговија на мало со храна и пијалоци.
  • Име на контакт лице:Виолета Велковска
  • Адреса:бул. Борис Трајковски 7 бр.56
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00 389 70 266 572
  • Телефон #:00 389 (0)2 3110 240
  • Факс #:00 389 (0)2 3126 955
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи16
Член од01 Јул, 2015
Последна промена08:45:17 , 09 Авг, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка