00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ориз за подготвување - 7 паковања

Ориз за подготвување - 7 паковања

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1260 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:1 кутија содржи 7 оброци.
  Високо-протеински ориз со висок процент на хранливи влакна и намалени шеќери.Погодно за вегетаријанци.
  Состојки: растителни протеини(соја); дурум семолина(глутен); белка од јајце; арапска гума; моно и диглицериди; влакна од бамбус.
  Алергени: содржи јајце, соја и глутен.Произведено на опрема што обработува млеко, сенф, целер и сулфити.
  Средни нутритивни вредности на 1 пакување (50,0гр):
  Енергија:168kcal/710kJ
  Масти 1,7гр
  -од кои заситени масни киселини 0,9гр
  Јаглени хидрати 6,4гр
  -од кои шеќери 0,2гр
  -од кои скроб 6,2гр
  Влакна 3,5гр
  Протеин 30,0гр
  Сол 0,90гр
  Внимание:Пијте повеќе течности секој ден.Да не се користи како единствен извор на исхрана.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Про-фит вис
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:072220092
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)
  070/287-777

  корисничка поддршка