00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Про-фит вис

  • Опис на компанијата:ПРО ФИТ Вис нуди високо протеинска храна за спортисти,за оние кои сакаат да ослабат или внимаваат на исхрана.
  • Име на контакт лице:Ивона
  • Адреса:бул. Партизански Одреди бр. 34А
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:078253941
  • Година на регистрација:2016
  • Локација на мапа:Прикажи
следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
Вкупна оцена:
4.7 од 5.0 (3 оцени вкупно)

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи381
Член од02 Мај, 2017
Последна промена16:30:49 , 13 Дек, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка