00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

СОЛАРЕН ПАКЕТ СО ГОРЕН БОЈЛЕР-СПГБ (Соларен колектор)


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Модели од СПГБ 150 до СПГБ 240 на притисок,

  дијаметар ф58 мм,

  должина 1800 мм,

  број на цевки од 10 до 24,

  капацитет од 100 до 240 литри.

  Цени од 11.250,00 денари до 53.125,00 денари

  Напомена: Во цената не е вклучена монтажа.
 • Продавач:Металтерм
 • профил на компанијата

  Металтерм

  • Опис на компанијата:Фирмата МЕТАЛТЕРМ ДОО е основана во 1999 год. Основна дејност на нашата фирма е увоз и трговија на материјали за водовод, греење, арматура за водовод и греење, индустриски инсталации, опрема за купатила, минерална волна, како и голем асортиман на материјали од нерѓосувачки челик. Друштвото има две стоваришта. Главното стовариште е лоцирано во Скопје на ул. Шар Планина ББ, во населба Даме Груев. Второто стовариште е лоцирано во Охрид на ул. 7-ми Ноември бр. 183 во комплексот Лихнида. Исто така располагаме и со сопствени возила: 2 возила Фиат 223 Добло Царго, Форд Цоуриер, и камион.
  • Име на контакт лице:Металтерм
  • Адреса:Фјодор Достоевски 72
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:00 389 (0) 2 2036322
  • Година на регистрација:1999
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:62.000 ден.

  Соларен пакет ECO-200

  Цена со ДДВ:102.500 ден.

  Соларен Пакет ECO-500
  022036322

  корисничка поддршка