00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Мермерни скали

Мермерни скали

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Скали од мермер.
  За севкупната изработка добивате ПИСМЕНА ГАРАНЦИЈА.
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Гран-пром
 • профил на компанијата

  Гран-пром

  • Опис на компанијата:Гран Пром е лиценцирана фирма со над 20 години работно искуство и свои претставништва во Скопје и Крива Паланка. Обработка на сите видови мермер и гранит. Изработка на кујни, скали, окапници, фонтани тераси, надгробни споменици, комплетна погребна опрема и услуги. За севкупната изработка добивате ПИСМЕНА ГАРАНЦИЈА.
  • Име на контакт лице:Гран-пром
  • Адреса:Благоја Стефковски 54
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 278661
  • Телефон #:070 251412  070251412

  корисничка поддршка