00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Гран-пром

  • Опис на компанијата:Гран Пром е лиценцирана фирма со над 20 години работно искуство и свои претставништва во Скопје и Крива Паланка. Обработка на сите видови мермер и гранит. Изработка на кујни, скали, окапници, фонтани тераси, надгробни споменици, комплетна погребна опрема и услуги. За севкупната изработка добивате ПИСМЕНА ГАРАНЦИЈА.
  • Име на контакт лице:Гран-пром
  • Адреса:Благоја Стефковски 54
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 278661
  • Телефон #:070 251412

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи1
Член од16 Мар, 2018
Последна промена13:35:21 , 22 Фев, 2023
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка