00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Делта Стоне

  • Опис на компанијата:Нашето присуство на пазарот е од 2006 година и главната цел е снабдување, обработка и производство на гранитни и мермерни производи, како скали, патоси, фасади, клупици, кујни, купатила, споменици, фонтани итн. Фирмата е сместена на стариот пат Прилеп - Битола на 1км од Прилеп во комплексот стара фабрика партизанка Прилеп. Долгогодишно присуство на пазарот е резултат на професионалното работење, ниските цени, најдобриот квалитет и најдобра и најбрза услуга што ја нудиме на сите наши клиенти.
  • Име на контакт лице:Владо
  • Адреса:Александар Македонски б.б.
  • Поштенски број:7500
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:070317700
  • Факс #:070427024
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи158
Член од20 Јун, 2013
Последна промена12:00:12 , 24 Фев, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка