00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Огради од челик и кованица


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Секакаов вид на огради и порти од челик и кованици
  -Цената варира во зависност од желбата на купувачот
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Металтехна
 • профил на компанијата

  Металтехна

  • Опис на компанијата:Заштитна опрема -Влезни врати за станови -сигурносни врати -Противпожарни врати -Метална галантерија -Врати по нарачка -Производство на резервни делови -Сечење и виткање на сите видови лим по нарачка
  • Име на контакт лице:Виктор
  • Адреса:Кузман Шапкарев 7
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/537135
  • Телефон #:022035338
  • Факс #:022035338
  • Локација на мапа:Прикажи  022035338

  корисничка поддршка