00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Станска сигурносна врата

Станска сигурносна врата

Цената е со вклучен ДДВ
27.500 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:-Максимална сигурност
  -Забравување во 8 точки
  -Акустична и термо изолација
  -Завршна обработка на крилото - медиапан
  -Рок на изработка до 15 дена
  -Брав ЛОКСИС,цилиндер со 5 кодирани клуча
  -Противпожарност 30 минути
  -Цената варира во зависност од желбата на купувачот
  -Телефон за контакт. 071/267-889 ; 075/269 - 716
 • Категорија:Врати
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Металтехна
 • профил на компанијата

  Металтехна

  • Опис на компанијата:Заштитна опрема -Влезни врати за станови -сигурносни врати -Противпожарни врати -Метална галантерија -Врати по нарачка -Производство на резервни делови -Сечење и виткање на сите видови лим по нарачка
  • Име на контакт лице:Виктор
  • Адреса:Кузман Шапкарев 7
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/537135
  • Телефон #:022035338
  • Факс #:022035338
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:27.500 ден.

  Станска сигурносна врата

  Цена со ДДВ:27.500 ден.

  Станска сигурносна врата

  Цена со ДДВ:62.000 ден.

  Станска сигурносна врата

  Цена со ДДВ:21.400 ден.

  Станска сигурносна врата
  022035338

  корисничка поддршка