00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Металтехна

  • Опис на компанијата:Заштитна опрема -Влезни врати за станови -сигурносни врати -Противпожарни врати -Метална галантерија -Врати по нарачка -Производство на резервни делови -Сечење и виткање на сите видови лим по нарачка
  • Име на контакт лице:Виктор
  • Адреса:Кузман Шапкарев 7
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070/537135
  • Телефон #:022035338
  • Факс #:022035338
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот68.75%
Број на производи15
Член од27 Сеп, 2012
Последна промена15:59:26 , 21 Фев, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка