00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Вертикални и хоризонтални олуци


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:OLLUQE VERTIKALE DHE HORIZONTALE
 • Продавач:Тими Метал
 • профил на компанијата

  Тими Метал

  • Опис на компанијата:STEEL CONSTRUCTION AND METAL ROOFING
  • Име на контакт лице:Тими Метал
  • Адреса:с.Порој
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:+389 70 209 553
  • Телефон #:+389 70 209 553
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:8
  • Локација на мапа:Прикажи  070209553

  корисничка поддршка