00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Тими Метал

 • Опис на компанијата:STEEL CONSTRUCTION AND METAL ROOFING
 • Име на контакт лице:Тими Метал
 • Адреса:с.Порој
 • Поштенски број:1200
 • Град:Тетово , Македонија
 • Мобилен #:+389 70 209 553
 • Телефон #:+389 70 209 553
 • Година на регистрација:1998
 • Број на вработени:8
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот71.88%
Број на производи16
Член од14 Авг, 2012
Последна промена00:15:03 , 15 Јан, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка