00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Брусник

 • Опис на компанијата:БРУСНИК Е КОМПАНИЈА КОЈА ДАТИРА ОД 1969 ГОДИНА И СЕ ЗАНИМАВА СО ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА ГРАДЕЖНА ЛИМАРИЈА.ФАБРИКАТА Е ОПРЕМЕНА СО НАЈСОВРЕМЕНИ МАШИНИ ЗА ПРОФИЛИРАЊЕ НА ЛИМ .......WWW.BRUSNIKLIM.COM.MK
 • Име на контакт лице:Кире
 • Адреса:ДОВЛЕЏИК ББ (БИЛБИЛ КАМЕН)
 • Поштенски број:7000 БИТОЛА
 • Град:Битола , Македонија
 • Мобилен #:00 389 70 207 599
 • Телефон #:00 389 47 230 893
 • Факс #:00 389 47 238 217
 • Година на регистрација:1969
 • Број на вработени:15
 • Годишна продажба:150000
 • Процент на извоз:1000000
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот87.50%
Следи1
Број на производи14
Член од22 Мар, 2012
Последна промена15:23:45 , 20 Фев, 2024
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка