00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Вентилациони решетки


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вентилациона решетка ЕЛЕН - декоративна, наменета за камини

  Димензии: 30х30
  Вградни димензии: 28,5 х 28
  Тежина: 1,4 Kg
 • Достапност:Онлајн
 • Продавач:Агенс+ Камини
 • Земја на потекло:Полска
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Агенс+ Камини

  • Опис на компанијата:Агенс+ е водечка компанија во регионот за продажба, дизајн и изведба на камини и оџаци. Благодареjќи на тесно специјализираното поле во кое работиме, успеавме да постигнеме високи успеси како во поглед на дизајнот така и квалитетот. Ве покануваме да ги прегледате нашите содржини со надеж дека и Вие ќе имате прекрасен камин кој ќе плени со својот уникатен изглед и извонредна ефикасност и практичност.
  • Име на контакт лице:Андреја Додов
  • Адреса:Владимир Комаров 1-а/4
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38971332265
  • Телефон #:00 389 (0) 2 2467924
  • Факс #:00 389 (0) 2 2467924
  • Година на регистрација:1999
  • Број на вработени:6
  • Годишна продажба:12000000
  • Процент на извоз:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:5.562 ден.

  Вентилациони решетки

  Цена со ДДВ:1.730 ден.

  Вентилациони решетки

  Цена со ДДВ:680 ден.

  Вентилациони решетки

  Цена со ДДВ:989 ден.

  Вентилациони решетки

  Цена со ДДВ:1.545 ден.

  Вентилациони решетки

  Цена со ДДВ:1.978 ден.

  Вентилациони решетки
  070/287-777

  корисничка поддршка