00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Вентилациони решетки

Вентилациони решетки

Цената е со вклучен ДДВ
2.100 ден.

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вентилациона бела решетка отпорна на висока температура. Наменета за вентилација на камини или за домашни инсталации.

  Димензија: 30х17 см
  Монтажна димензија 28х16см
 • Достапност:Онлајн
 • Продавач:Агенс+ Камини
 • профил на компанијата

  Агенс+ Камини

  • Опис на компанијата:Агенс+ е водечка компанија во регионот за продажба, дизајн и изведба на камини и оџаци. Благодареjќи на тесно специјализираното поле во кое работиме, успеавме да постигнеме високи успеси како во поглед на дизајнот така и квалитетот. Ве покануваме да ги прегледате нашите содржини со надеж дека и Вие ќе имате прекрасен камин кој ќе плени со својот уникатен изглед и извонредна ефикасност и практичност.
  • Име на контакт лице:Андреја Додов
  • Адреса:Ул. 808 Бр2, Населба Автокоманда
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:071 332265
  • Телефон #:02 2467924
  • Факс #:02 2467924
  • Година на регистрација:1999
  • Број на вработени:6
  • Годишна продажба:12000000
  • Процент на извоз:5
  • Локација на мапа:Прикажи
  следи ја оваа компанијаИспрати прашањесите производи
  Вкупна оцена:
  5.0 од 5.0 (2 оцени вкупно)

  Цена со ДДВ:1.500 ден.

  Вентилациони решетки

  Цена со ДДВ:1.545 ден.

  Вентилациони решетки

  Цена со ДДВ:5.562 ден.

  Вентилациони решетки

  Цена со ДДВ:5.253 ден.

  Вентилациони решетки
  022467924

  корисничка поддршка