00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Cadweld уред за заварување


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Cadweld уред за заварување
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Смелт-Инг
 • профил на компанијата

  Смелт-Инг

  • Опис на компанијата:Компанијата СМЕЛТ-ИНГ е компанија во приватна сопственост, основана во 1996 година и се занимава со трговија на големо на електро опрема, кабел и бакар. Станува збор за компанија која континуирано се развива и притоа на своите купувачи им овозможува најразлични производи и услуги. Силата на компанијата е во флекибилноста во работењето, и во индивидуален пристап кон секој купувач. Поседуваме фабрика во Велес, во која се произведуваат полиестерски и метални ормари, метални кабловски регали и други производи од метал. Тргуваме со ниско напонска електро опрема, АС склопки, осигурувачи, раставни склопки и летви, клеми, кабел, бакар, гибливо црево и останата електро опрема.
  • Име на контакт лице:Ратко
  • Адреса:Кузман Јосифовски Питу 8/2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070235093
  • Телефон #:022464200
  • Факс #:022464100
  • Година на регистрација:1996
  • Број на вработени:15
  • Локација на мапа:Прикажи  022464200

  корисничка поддршка