00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Јело-метал

 • Опис на компанијата:ЈЕЛО-МЕТАЛ е друштво специјализирано за трговија со опрема за заварување, додатни материјали (жици и електроди), заштитна опрема, рачен, резен и мерен алат и останатио материјали за тековно одржување
 • Име на контакт лице:Кире Бузлиев
 • Адреса:Ул. 515 бр.1, Ќерамидница
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:00 389 71 341 324
 • Телефон #:00 389 (0)2 3173 567
 • Факс #:00 389 (0)2 3175 925
 • Година на регистрација:1993
 • Број на вработени:7
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот78.12%
Ја следат1
Број на производи115
Член од22 Мар, 2012
Последна промена00:15:01 , 13 Ное, 2021
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка