00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Фотонапонски централи


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Изведба на фотонапонски централи за комерцијални или сопствени потреби по принцип "клуч-на-рака" на земја или на кров.

  Целокупна опрема, панели и конструкција произведени во ЕУ.
 • Продавач:Аресе солушнс
 • профил на компанијата

  Аресе солушнс

  • Опис на компанијата:АРЕСЕ Солушне е компанија специјализирана за дизајн, имплементација и одржување на соларни, ветерни и хидро енергетски решенија, како и ЛЕД базирана расвета (внатрешна и надворешна). Нудиме решенија за индивидуални куќи, станови, викендици, паркови, градини, производствени погони, фарми, продавници, системи за наводнување, осветлување на јавни површини.
  • Име на контакт лице:Робин Бојчевски
  • Адреса:Иван Козаров 27
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38975234119
  • Телефон #:+38975234119
  • Година на регистрација:2009
  • Локација на мапа:Прикажи  075234119

  корисничка поддршка